Porady,  Trendy

Wedding Angels poleca- piosenki na pierwszy taniec.

Każda para przed ślubem stanie w pewnym momencie przed wyborem piosenki, do której będą tańczyć swój pierwszy taniec jako małżonkowie. Pomimo, że wiele z nich ma swoje ulubione utwory, często absolutnie nie sprawdzą się jako podkład pod układ taneczny. Poszukiwania idealnej piosenki warto zacząć minimum na pół roku przed uroczystością, tak by na spokojnie zastanowić się nad krokami tanecznymi. Ważną kwestią są zdolności taneczne pary. Należy pamiętać, że czasami lepiej postawić na wolny taniec z kilkoma obrotami niż skomplikowany i szybki układ taneczny. W takim razie jaka piosenka będzie strzałem w dziesiątkę? Poniżej propozycje konsultanta ślubnego ze śląska, które doskonale sprawdzą się w tym wyjątkowym dniu.

Spokojnie i romantycznie

1. Stand By Me – Ben E King

Klasyka gatunku. Doskonały wybór dla osób, które wolą spokojny taniec, bez skomplikowanych figur.

2. Ed Sheeran – Perfect

Romantyczna piosenka, przy której można tańczyć powoli jak również inkorporować ciekawe figury taneczne. Często polecana przez konsultantów ślubnych na śląsku. Doskonale sprawdzi się przy prostym układzie jak i walcu.

3. KORTEZ – We dwoje

Piękna polska piosenka, która posiada doskonały rytm do tańca na dwa. Odpowiednia nawet dla najbardziej opornych tancerzy.

Dynamicznie i z pazurem

1. Dirty dancing – Time of my life

Utwór, których wszystkich porywa razem z sobą. Tutaj uwaga- jest on zarezerwowany dla bardzo dobrych tancerzy lub takich, którym nie straszne wielogodzinne próby.

2. Bailando- Enrique Iglesias 

Doskonały wybór dla osób które lubią latynoskie rytmy! Ten utwór to częsta sugestia ze strony wedding planera na śląsku, dla pary która marzy o odważniejszym tańcu.

3. Sugar- Maroon 5  

Nowoczesna i wesoła piosenka, która będzie doskonała dla osób lubiących żywe i oryginalne układy taneczne!